Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

    info@deniraw.cz       +420 737 510 385

Raw Nanuky

Příchuť: Můžete si vybrat ze stálé nabídky: Limetka, Citrón, Čoko-banán, Čokoláda, Čokoláda z lískových oříšků, Bílá čokoláda, Vanilka, Lesní plody, Mango, Ananas, Švestka, Mandle, Kokos, Matcha, Káva
 
Zvolte Příchuť:

 
Množství:

 
Termín:

 
Vaše přání:

 
Vaše jméno

 
Váš e-mail

 
Váš telefon

Nanuky je možné si vyzvednout v Kroměříži.

 

 

Kategorie: ,

Popis

Raw Nanuky - 5 ks nebo 10 ks

Všechny raw dezerty jsou přirozeně bezlepkové z oříšků a ovoce. Nepečené raw Dortíky jsou vzhledově menší, ale za to sytější. Krém dortíku je tvořený z ořechů. Nejčastěji používám kešu ořechy. Pro ztuhnutí používám bio kakaové máslo, nebo bio raw kokosový olej. Nejčastěji sladím datlemi, bio rýžovým sirupem, nebo bio kokosovým cukrem. Do ovocných dortíků používám přes sezónu nejradši čerstvé a lokální ovoce. Pokud to jde. Nestříkané jahody beru ze samosběru z farmy pod Hvězdou. Narozeninové dortíky zdobím podle nálady a vašeho přání. Na dortík Vám ráda napíšu jméno, věk,… Deni Raw Dortíky na narozeniny a další příležitosti jsou na objednávku. Pokud chcete něco ochutnat, stačí napsat, zavolat a objednat si ideálně 4 dny předem. Věřím, že dortíky udělají radost a vykreslí úsměv na tváři.

Vyber si příchuť

Můžete si vybrat ze stálé nabídky: Limetka, Citrón, Čoko-banán, Čokoláda, Čokoláda z lískových oříšků, Bílá čokoláda, Vanilka, Lesní plody, Mango, Ananas, Švestka, Mandle, Kokos, Matcha, Káva,

Velikost nanuku

Minimálně 5 ks.
Nanuk má na výšku 9 cm a na šířku 4,5 cm.

Zdobení

Nejčastěji na ozdobu používám čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce, sušené květy, kuličky, pistácie, mandle, kokosové chipsy. Z větší části používám bio suroviny.

Doprava

Dortíky je možné si vyzvednout v Kroměříži. Rozvoz domů je po Kroměříži zdarma. Ostatní závozy jsou možné po předchozí domluvě. Cena dovozu se odvíjí podle ujetých kilometrů. Rozvoz je možný do vzdálenosti 200 km.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Raw Nanuky”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *