Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

    info@deniraw.cz       +420 737 510 385

O nás

Deniraw je zdravé mlsání s chutí. Vzniklo v roce 2017 z čisté vášně inspirovat lidi ke kvalitnějším životnímu stylu. Cílem je tedy vyrábět zdravé nepečené dorty nejvyšší kvality, které jsou plné 100% zdravých ingrediencí a přispívají tak ke zdravému životnímu stylu. Kvalitní suroviny a vynikající chuť, to jsou hlavní důvody, proč si bezlepkové nepečené dorty zamilujete.

Jmenuji se Denisa Mikulová a stojím za značkou Deniraw. Vždycky jsem chtěla dělat něco sama a co mi bude dávat smysl. Před třemi lety mě okouzlily raw dezerty na jednom kurzu v Praze. Po kurzu jsem si raw dorty začala zkoušet doma. Dávala jsem raw dorty vyzkoušet mým sourozencům a pak dalším lidem kolem. Začala jsem jezdit na další kurzy do Zlína, Brna, Prahy a taky za moji velkou inspirací Grezzo do Říma. Po všech kurzech jsem si stejně vytvořila vlastní recepty a postupy.

Specializuji se na bezlepkové dorty, tarteletky, kuličky a další menší dezerty.
Všechny zdravé nepečené dezerty jsou přirozeně bezlepkové z oříšků a ovoce. RAw dorty jsou vzhledově menší, ale za to sytější. Krém dortíku je tvořený z ořechů. Nejčastěji používám kešu ořechy. Pro ztuhnutí používám bio kakaové máslo, nebo bio raw kokosový olej. Nejčastěji sladím datlemi, bio rýžovým sirupem, nebo bio kokosovým cukrem. Do ovocných dortíků používám přes sezónu nejradši čerstvé a lokální ovoce. Pokud to jde. Nestříkané jahody beru ze samosběru z farmy pod Hvězdou. Narozeninové dortíky zdobím podle nálady a vašeho přání. Nejčastěji na ozdobu používám čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce, sušené květy, kuličky, pistácie, mandle, kokosové chipsy. Z větší části používám bio suroviny..

Věřím, že celý svět stojí na kvalitě. Vyžadujme jako jednotlivci kvalitu nejen u potravin, ale taky v budování kvalitních vztahů, v péči o své zdraví a duši, … Vše se nám několikanásobně vrátí. Jen je potřeba vytrvat a dát domu ten správný čas. Nejde totiž o kvantitu, ale o kvalitu ve všech směrech života. V dnešní době je spousta firem, které nám ukazují, že to lze dělat i jiným způsobem. Trh je vždy řízen poptávkou: tak jednoduše to funguje.

RAW dorty dodávám do kaváren ve Zlínském kraji. Dortíky na narozeniny a další příležitosti jsou na objednávku. Pokud chcete něco ochutnat, stačí napsat, zavolat a objednat si ideálně 7 dní předem. Věřím, že Deniraw dorty udělají radost a vykreslí úsměv na tváři.

Budu se těšit na Vaše objednávky!

S láskou Denisa