Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 737 510 385

NAPIŠTE NÁM

info@deniraw.cz

RAW SMĚS

Homemade

Připravte si lahodný raw krém Kokosový sen, nebo Čokoláda z kešu ořechů nejen pro sebe. . Budete potřebovat mixér, nebo ponorný tyčový mixér.

Příprava

Směs stačí rozpustit ve vodní lázní Rozmixovat s vodou, kokosovým, mandlový mlékem (podle vlastní fantazie) Hotový krém vložte do dortové formy Vložte cca na 3 hodiny do mrazáku. Potom nechte cca 8 hodin v ledničce Zdravé mlsaní pro vaše nejbližší.

490 Kč

Deniraw Kokosový sen a Čokoláda na přípravu vlastního raw dezertu.

Spousta z vás mi píšete o recepty na Deniraw dortíky a taky máte zájem o kurzy na výrobu dezertů z oříšků a ovoce. Vím z vlastní a z vaší zkušenosti, že dortík se né vždy povede. Většinou nedrží pěkně pohromadě a chuťově tolik neoslní. A pak už nemáte chuť se příště pouštět do dalšího. Aby dortík držel, tak tam většinou přidáte více kokosové oleje, kdy sice dortík bude pěkně ztuhlý, ale už pak tolik nechutná. Po více než 2 letech mě rukama prošly stovky dortíků, kde jsem neustále ladila poměry a ještě ladím. No je to proces a je pořád, co zlepšovat.

Raw směsi jsou pro ty z vás, kteří milujete raw dezerty a máte chuť si je doma připravit a tak překvapit vaše okolí zdravým mlsáním. Z raw směsi můžete vytvořit nejrůznější tvary dortíků, kuliček a dalších dezertů. Fantazii se meze nekladou. Vybrala jsem nejoblíbenější příchutě Kokosový sen a Čokoládu. Věřím, že dortíky s touto směsí zvládne a pochutná si každý.

Použití

Obsah sáčku rozpusťte ve vodní lázni. Poté přidejte xx ml vody. Vlijte do mixéru. Mixujte, dokud se všechny suroviny nespojí. Hotový krém vložte nejlépe do dortové formy o průměru 15-20 cm. Na dno formy vložte pečící papír. Nechte přes noc v lednici. Nahřátým nožem oddělte formu od krému. Lze také použít silikonové formy nejrůznějších tvarů. Hotový krém můžete použít také na kuličky. Krém vložte do misky a nechte přes noc ztuhnout. Poté z krému tvarujte kuličky. Obalujte v ořechách, mrazem sušené ovoci.

Objednávejte přes objednávkový formulář. Doručení poštou, nebo si směs můžete osobně vyzvednout v Kroměříži, ve Zlíně.

Balíček se směsí bude hned odeslán po obdržení částky na účet: 2101078455/2010. Jako variabilní symbol uveďte svoje jméno a příjmení. Cena poštovné po ČR je 100 Kč. Je možné si balíček na výdejním místě. Cena je 70 Kč.

Použití

Hotový krém vložte nejlépe do dortové formy o průměru 15-20 cm. Lze také použít silikonové formy nejrůznějších tvarů, nebo tvarujte kuličky.

Doručujeme

Objednávejte přes objednávkový formulář. Doručení poštou, nebo si směs můžete osobně vyzvednout v Kroměříži, ve Zlíně, Brně. Cena poštovné po ČR je 100 Kč. Je možné si balíček na výdejním místě. Cena je 70 Kč.

SLEDUJTE NÁS