Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 737 510 385

NAPIŠTE NÁM

info@deniraw.cz

Deniraw je zdravé mlsání s chutí. Vzniklo v roce 2017 z čisté vášně inspirovat lidi ke kvalitnějším životnímu stylu. Cílem je tedy vyrábět dortíky nejvyšší kvality, které jsou plné 100% zdravých ingrediencí a přispívají tak ke zdravému životnímu stylu. Kvalitní suroviny a vynikající chuť, to jsou hlavní důvody, proč si dortíky zamilujete.

Jmenuji se Denisa Mikulová a stojím za značkou Deniraw. Vždycky jsem chtěla dělat něco sama a co mi bude dávat smysl. Před třemi lety mě okouzlily raw dezerty na jednom kurzu v Praze. Po kurzu jsem si dorty začala zkoušet doma. Dávala jsem raw dorty vyzkoušet mým sourozencům a pak dalším lidem kolem. Začala jsem jezdit na další kurzy do Brna, Prahy a taky za moji velkou inspirací Grezzo do Říma. Po všech kurzech jsem si stejně vytvořila vlastní recepty a postupy.

Specializuji se na bezlepkové dorty, tarteletky, kuličky a další menší dezerty.

Všechny dezerty jsou přirozeně bezlepkové z oříšků a ovoce. Dortíky jsou vzhledově menší, ale za to sytější. Krém dortíku je tvořený z ořechů. Nejčastěji používám kešu ořechy. Pro ztuhnutí používám bio kakaové máslo, nebo bio raw kokosový olej. Nejčastěji sladím datlemi, bio rýžovým sirupem, nebo bio kokosovým cukrem. Do ovocných dortíků používám přes sezónu nejradši čerstvé a lokální ovoce. Pokud to jde. Nestříkané jahody beru ze samosběru z farmy pod Hvězdou. Narozeninové dortíky zdobím podle nálady a vašeho přání. Nejčastěji na ozdobu používám čerstvé ovoce, mrazem sušené ovoce, sušené květy, kuličky, pistácie, mandle, kokosové chipsy. Z větší části používám bio suroviny. Jeden z oblíbených e-shopů, kde ráda nakupuji je www.svetplodu.cz.

Věřím, že celý svět stojí na kvalitě. Vyžadujme jako jednotlivci kvalitu nejen u potravin, ale taky v budování kvalitních vztahů, v péči o své zdraví a duši, … Vše se nám několikanásobně vrátí. Jen je potřeba vytrvat a dát domu ten správný čas. Nejde totiž o kvantitu, ale o kvalitu ve všech směrech života. V dnešní době je spousta firem, které nám ukazují, že to lze dělat i jiným způsobem. Trh je vždy řízen poptávkou: tak jednoduše to funguje.

Dortíky dodávám do kaváren ve Zlínském kraji. Dortíky na narozeniny a další příležitosti jsou na objednávku. Pokud chcete něco ochutnat, stačí napsat, zavolat a objednat si ideálně 4 dny předem. Věřím, že dortíky udělají radost a vykreslí úsměv na tváři.

Budu se těšit na Vaše objednávky!

Denisa

Doprava

Dortíky je možné si vyzvednout v Kroměříži. Rozvoz do domu je po Kroměříži zdarma. Ostatní závozy jsou možné po předchozí domluvě. Cena dovozu se odvíjí podle ujetých kilometrů. Rozvoz je možný do vzdálenosti 200 km. 

Velikost dortíku

15 cm v průměru, 20 cm v průměru, dvoupatroví

Kvalita místo kvantity

Přirozeně bezlepkové, raw a z větší části v bio kvalitě

Balení

Dortíky jsou baleny do originální krabičky s uchem.

SLEDUJTE NÁS