Kvalita místo kvantity

Denisa
“Vaše narozeniny neurčují, jak dlouho – nebo jak hodnotně – budete žít. Můžete sdílet stejný rok narození s někým jiným, nebo dokonce můžete mít úplně stejné datum narození i matku, ale je to způsob vašeho života, který ovlivní i způsob, jakým budete stárnout.”

Cameron Diaz

Jen to nejlepší!

Dortíky Deniraw obsahují pouze prémiové ingredience v raw & z větší části bio kvalitě pro každého a pro každou příležitost. Výživa čisté přírody. Neobsahují rafinovaný cukr, umělá sladidla ani ztužené tuky, éčka či lepek. Přesvědčte se sami. Čtěte složení. Kvalitní suroviny a vynikající chuť, to jsou hlavní důvody, proč si dortíky zamilujete.

Skutečně RAW kvalita!

Dortíky Deniraw jsou ručně vyráběny s láskou z čistě přírodních tepelně nezpracovaných surovin při teplotě do 42 °C, díky čemuž si uchovávají maximum přirozených výživných látek. Každý dortík je originál.

Dopřejte si kvalitu místo kvantity!

Dortíky Deniraw jsou poněkud vzhledově menší, než klasické dorty z bílé mouky, rafinovaného cukru apod. Zato raw dortík v sobě ukrývá spoustu důležitých látek, vitamínů a minerálů. Stačí opravdu malý klínek dortíku, který dokáže zasytit, dodat energii a uspokojit chuťové pohárky. Důmyslná kombinace oříšků, ovoce, kvalitních tuků a superpotravin dokáže vykouzlit jedinečnou chuť. Příroda je luxus, který si můžete dopřát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*POVINNÉ