Přirozeně bezlepkové dortíky z oříšků a ovoce.

ZAVOLEJTE NÁM

+420 737 510 385

NAPIŠTE NÁM

info@deniraw.cz

EKOLOGICKÉ UBROUSKY

590 Kč/3 ks

plně kompostovatelná, náhrada igelitových sáčků a fólií


100% PŘÍRODNÍ A EKOLOGICKÉ

Ekologické ubrousky jsou plně kompostovatelná, zemi nezatěžující náhrada igelitových sáčků a fólií. Jsou přírodní, omyvatelné a opakovaně použitelné.

ZEROWASTE

Zúčastněte se revoluce snižování spotřeby plastu! Ekologické ubrousky se skládají ze 4 přírodních surovin: organické bavlny (GOTS certifikováno), včelího vosku, jojobového oleje a stromové pryskyřice.

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Stačí zabalit, umýt a znovu použít! Ekologický ubrousek je vhodný pro balení zeleniny, ovoce, salátových misek / nádob, sýrů, oříšků, chlebu a dalších potravin.

DORUČENÍ

Doručení poštou, nebo si ekologické ubrousky můžete osobně vyzvednout v Kroměříži, ve Zlíně po předešlé domluvě.


OBJEDNEJTE

Objednávejte přes objednávkový formulář.


POŠTOVNÉ

Cena poštovné po ČR je 70 Kč.

Deniraw ekologické ubrousky se řídí hodnotami udržitelnosti a podporují snižování plastů na naší planetě. Jsou určeny pro každodenní použití a jsou bezstarostné.

Jsou bez toxických chemikálií.


Sada tří kusů ekologických ubrousků:

malý – 18 x 20 cm: polovina avokáda, malá mísa, tyčinky, mrkve, …

střední – 25 x 28 cm: zakryjte misku, polovinu sendviče, pečivo, sýr, nebo polovinu zelí, nebo melounu, ….

velký – 33 x 35 cm: zakryjte velkou misku, koláč, celer, sýr, sendvič, nebo polovinu melounu, …


POUŽITÍ

Umyjte ve vlažné vodě s ekologickým mýdlem. (Vyhněte se zdrojům tepla, vyhněte se teplé vody a mikrovlnné trouby.) Nedoporučuji používat na maso. Usušte volně na vzduchu. Včelí vosk a jojobový olej mají antibakteriální vlastnosti, které pomáhají udržet vaše jídlo čerstvé. Lze použít znovu a znovu.

Objednávejte přes objednávkový formulář. Doručení poštou, nebo si ekologické ubrousky můžete osobně vyzvednout v Kroměříži, ve Zlíně po předešlé domluvě. Ekologické ubrousky budou hned odeslány po obdržení částky na účet: 2101078455/2010. Jako variabilní symbol uveďte svoje jméno a příjmení. Cena poštovné po ČR je 100 Kč. Je možné si balíček na výdejním místě. Cena je 70 Kč.

SLEDUJTE NÁS